Wanna Kolo Rekord 140x70 cm
Kolo Rekord 140x70 XWP1640000 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 140x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 140x70 cm prostokątna biały XWP1640000 | 779 zł |
Koło Rekord wanna prostokątna 140x70 cm biała XWP1640000 | 682 zł |
Wanna prostokątna Rekord 140x70 cm | 1 361 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 140x70 cm prostokątna biały połysk XWP1 | 959 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord
Ceny na Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 140x70 cm | od 682 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 150x70 cm | od 799 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 160x70 cm | od 759 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 170x70 cm | od 814 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 170x75 cm | od 858 zł | 4 oferty |
Polecamy