Wanna Cersanit Smart 160x80 cm
Zdjęcia 7 |
Cersanit Smart 160x80 160x80 cm170x80 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Smart 160x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Smart 160x80 cm prostokątna biały S301 | 1 399 zł |
Wanna Prostokątna 160X80 Prawa Cersanit Smart S301-118 | 1 399 zł |
CERSANIT S301-118 WANNA PROSTOKĄTNA SMART PRAWA 160X80 CW | 1 062 zł |
Cersanit Smart Wanna prostokątna 160x80 cm prawa biała S301-118 - odbiór o | 1 062 zł |
Modyfikacje Cersanit Smart
Ceny na Cersanit Smart |
---|---|---|---|---|
Cersanit Smart 160x80 cm | od 1 062 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Smart 170x80 cm | od 1 068 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →