Wanna Roca Continental 170x70 cm
Zdjęcia 4 |
Roca Continental 170x70 160x70 cm170x70 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Continental 170x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Continental 170x70 cm prostokątna żeliwna biał | 3 779 zł |
ROCA A21291100R Continental wanna 170x70 cm Wanna żeliwna emaliowana, dno | 3 437 zł |
Roca Continental wanna 170x70 cm A21291100R | Darmowa dostawa | 3 440 zł |
Modyfikacje Roca Continental
Ceny na Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 160x70 cm | od 3 347 zł | 2 oferty | ||
Roca Continental 170x70 cm | od 3 437 zł | 3 oferty |
Polecamy