Wanna Besco Talia 130x70 cm
Besco Talia 130x70 |
|
Dodatkowo wannę można uzupełnić o uchwyty i zagłówek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Talia 130x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Talia 130x70 cm prostokątna biały połysk WAT | 639 zł |
BESCO WAT-130-PK TALIA wanna prostokątna 130 x 70 | 644 zł |
Wanna prostokątna Besco Talia 130x70- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 664 zł |
PMD Besco Talia Wanna prostokątna 130x70 cm, biała WAT-130-PK - odbiór oso | 643 zł |
Modyfikacje Besco Talia
Ceny na Besco Talia |
---|---|---|---|---|
Besco Talia 100x70 cm | od 515 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 110x70 cm | od 559 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 120x70 cm | od 539 zł | 2 oferty | ||
Besco Talia 130x70 cm | od 639 zł | 4 oferty | ||
Besco Talia 140x70 cm | od 699 zł | 1 oferta | ||
Besco Talia 150x70 cm | od 415 zł | 9 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm | od 903 zł | 4 oferty | ||
Besco Talia 160x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 256 zł | 3 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm | od 876 zł | 6 oferty | ||
Besco Talia 170x75 cm z uchwytami i zagłówkiem | od 1 291 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →