Wanna Roca Eternity 176.5x80 cm owalny
Zdjęcia 3 | 7 319 zł Kup! Roca Wanna wolnostojąca Roca Eternity 176,50 cmx80 cm owalna biały A24T442Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Roca Eternity 177x80 A24T442000 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż, aeromasaż, zagłówek i panel boczny. Możliwość sprzedaży wanny bez nóżek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Roca Eternity
Ceny na Roca Eternity |
---|---|---|---|---|
Roca Eternity 165x75 cm | od 5 499 zł | 14 oferty | ||
Roca Eternity 165x75.5 cm niestandardowa | od 5 439 zł | 6 oferty | ||
Roca Eternity 176.5x80 cm owalny | od 7 319 zł | 1 oferta | ||
Roca Eternity 180x79 cm | od 6 429 zł | 5 oferty |
Polecamy