Ванна Roca Continental 170x70 см
Фото 4 |
Roca Continental 170x70 160x70 см170x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Continental 170x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roca Wanna do zabudowy Roca Continental 170x70 cm prostokątna żeliwna biał | 3 779 zł |
ROCA A21291100R Continental wanna 170x70 cm Wanna żeliwna emaliowana, dno | 3 437 zł |
Roca Continental wanna 170x70 cm A21291100R | Darmowa dostawa | 3 440 zł |
Модификації Roca Continental
Ціни на Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 160x70 см | від 3 347 zł | 2 пропозиції | ||
Roca Continental 170x70 см | від 3 437 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо