Wanna Roca Princess 170x75 cm
Zdjęcia 4 |
Roca Princess 170x75 |
|
Izolacja akustyczna
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Princess 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Princess 170x75 cm prostokątna stalowa biały A | 1 579 zł |
Roca Princess wanna z chromowanymi uchwytami 170x75 cm A220270001 | Darmow | 1 390 zł |
Roca Princess-N Wanna prostokątna 170x75x41,5 cm stalowa z powierzchnią an | 1 389 zł |
Modyfikacje Roca Princess
Ceny na Roca Princess |
---|---|---|---|---|
Roca Princess 150x75 cm | od 1 269 zł | 3 oferty | ||
Roca Princess 160x75 cm | od 1 329 zł | 3 oferty | ||
Roca Princess 170x75 cm | od 1 389 zł | 3 oferty |
Polecamy