Wanna Roca Maui 150x70 cm
Zdjęcia 7 |
Roca Maui 150x70 A248499000 150x70 cm155x70 cm |
|
Łazienka z dźwiękoszczelnymi ścianami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Maui 150x70 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANPLAST Wanna Wolnostojąca Maui Round Ze Zintegrowanym Przelewem 150X70 B | 7 134 zł |
Wanna wolnostojąca Roca Maui 150x70 A248499000 | 5 189 zł |
Wanna wolnostojąca Round 150 X 70 Roca | 6 749 zł |
ROCA A248499000 MAUI ROUND wanna wolnostojąca 150x70 | 5 797 zł |
Wanna wolnostojąca Roca Maui 150x70 A248499000 | 5 189 zł |
Roca Maui wanna wolnostojąca 150x70cm A248499000 | Darmowa dostawa | 5 800 zł |
Roca Maui Wanna wolnostojąca 150x70 cm biała A248499000 - odbiór osobisty: | 5 800 zł |
Modyfikacje Roca Maui
Ceny na Roca Maui |
---|---|---|---|---|
Roca Maui 150x70 cm | od 5 189 zł | 7 oferty | ||
Roca Maui 155x70 cm | od 5 189 zł | 2 oferty |
Polecamy