Wanna Cersanit Nao 170x70 cm (03007)
Zdjęcia 10 | 599 zł Kup! Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Nao 170x70 cm prostokątna biały S301-2Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Cersanit Nao 170x70 S301-244 |
|
Nóżki mogą być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Nao
Ceny na Cersanit Nao |
---|---|---|---|---|
Cersanit Nao 140x70 cm | od 535 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Nao 150x70 cm | od 559 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Nao 160x70 cm | od 589 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Nao 170x70 cm | od 599 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →