Wanna Besco Rima 129.5x85 cm
Zdjęcia 6 |
Besco Rima 130x85 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Rima 129.5x85 cm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Rima 130x85 cm asymetryczna biały połysk W | 918 zł |
Besco wanna Rima 130x85 Lewa WAR-130-NL | 920 zł |
BESCO WAR-130-NP Besco Rima wanna narożna 130x85 cm asymetryczna prawa bia | 919 zł |
Wanna narożna 130 cm Prawa Rima Besco | 919 zł |
Besco Obudowa wanny asymetrycznej 140x90 cm Besco Rima uniwersalna biały O | 479 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Besco Rima
Ceny na Besco Rima |
---|---|---|---|---|
Besco Rima 129.5x85 cm | od 479 zł | 13 oferty | ||
Besco Rima 139.5x95.5 cm | od 912 zł | 8 oferty | ||
Besco Rima 150x95.5 cm | od 1 021 zł | 11 oferty | ||
Besco Rima 159.5x100 cm | od 1 153 zł | 9 oferty | ||
Besco Rima 169.5x109.5 cm | od 1 347 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →