Wanna Besco Rima 150x95.5 cm
Besco Rima 150x95 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić panelem bocznym i nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Rima 150x95.5 cm
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Rima 150x95 cm asymetryczna biały połysk WA | 1 050 zł |
BESCO WAR-150-NL Besco Rima wanna narożna 150x95 cm asymetryczna prawa bia | 1 114 zł |
Wanna narożna Besco Bianka 150x95 lewa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 1 148 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Rima 150x95 cm asymetryczna biały połysk W | 1 059 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Bianka 150x95 cm asymetryczna biały połysk | 1 050 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Besco Rima
Ceny na Besco Rima |
---|---|---|---|---|
Besco Rima 129.5x85 cm | od 479 zł | 14 oferty | ||
Besco Rima 139.5x95.5 cm | od 912 zł | 8 oferty | ||
Besco Rima 150x95.5 cm | od 1 021 zł | 13 oferty | ||
Besco Rima 159.5x100 cm | od 1 319 zł | 4 oferty | ||
Besco Rima 169.5x109.5 cm | od 1 347 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →