Wanna Besco Rima 139.5x95.5 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Rima 140x90 |
|
Posiada półkę na akcesoria łazienkowe
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Rima 139.5x95.5 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Rima 140x90 cm asymetryczna biały połysk WA | 989 zł |
Wanna narożna 140 cm Lewa Rima Besco | 994 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Rima 140x90 cm asymetryczna biały połysk W | 989 zł |
Besco Rima 140x90cm Wanna asymetryczna lewa #WAR-140-NL | Darmowa dostawa | 945 zł |
Besco Rima 140x90cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfon C | 1 549 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Besco Rima
Ceny na Besco Rima |
---|---|---|---|---|
Besco Rima 129.5x85 cm | od 479 zł | 14 oferty | ||
Besco Rima 139.5x95.5 cm | od 912 zł | 8 oferty | ||
Besco Rima 150x95.5 cm | od 1 021 zł | 13 oferty | ||
Besco Rima 159.5x100 cm | od 1 319 zł | 4 oferty | ||
Besco Rima 169.5x109.5 cm | od 1 347 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →