Wanna RIHO Lusso Plus 170x80 cm
Zdjęcia 3 |
RIHO Lusso Plus 170x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIHO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIHO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RIHO Lusso Plus 170x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RIHO B006001005 LUSSO PLUS Wanna akrylowa prostokątna 170x80 | 1 306 zł |
Riho Lusso Plus wanna prostokątna 170x80cm biała BA12 NIE ZARABIAMY NA WY | 1 060 zł |
Riho Lusso Plus Wanna prostokątna 170x80 cm akrylowa, biała BA12/B00600100 | 1 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →