Wanna Besco Goya A-line 170x80 cm
Zdjęcia 5 |
Besco Goya A-line 170x80 WAS-170-G 160x73 cm170x80 cm |
|
Uzupełnieniem wanny jest przelew (cztery warianty kwiatów).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Goya A-line 170x80 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line 170x80 cm owalna biały połysk s | 4 690 zł |
BESCO WA-170-GSB GOYA A-LINE GLAM SREBRNA wanna wolnostojąca / maskownica | 7 689 zł |
Besco Goya A-Line Glam srebrna 170x80cm wanna wolnostojąca akrylowa + syfo | 7 689 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line 170x80 cm owalna biały połysk s | 4 915 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line 170x80 cm owalna biały połysk s | 4 999 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Besco Goya A-line
Ceny na Besco Goya A-line |
---|---|---|---|---|
Besco Goya A-line 160x73 cm | od 4 719 zł | 9 oferty | ||
Besco Goya A-line 170x80 cm | od 4 690 zł | 9 oferty |
Polecamy