Wanna Besco Praktika 138x70 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Praktika 140x70 138x70 cm150x70 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o stelaż i zagłówek, hydromasaż
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Praktika 138x70 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Praktika 140x70 cm asymetryczna biały poły | 839 zł |
BESCO WAP-140-NP WANNA PRAKTIKA 140 P 140 x 70 BESCO WAP-140-NP | 769 zł |
Besco Praktika 140x70cm wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + sy | 1 344 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Praktika 140x70 cm asymetryczna biały połys | 769 zł |
BESCO WAP-140-NL WANNA PRAKTIKA 140 P 140 x 70 BESCO WAP-140-NL | 769 zł |
Besco Praktika 140x70cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syf | 1 344 zł |
PMD Piramida Besco Praktika Wanna asymetryczna 140x70 cm lewa, biała WAP-1 | 760 zł |
Modyfikacje Besco Praktika
Ceny na Besco Praktika |
---|---|---|---|---|
Besco Praktika 138x70 cm | od 760 zł | 7 oferty | ||
Besco Praktika 150x70 cm | od 694 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →