Wanna Besco Praktika 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Praktika 150x70 138x70 cm150x70 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o stelaż, panel boczny i zagłówek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Praktika 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna prawa Besco Praktika 150x70 cm asymetryczna biały poły | 789 zł |
PMD PIRAMIDA Praktika 150x70 wanna asymetryczna WAP-150-P/L !! ODBIÓR, DOS | 694 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Praktika 150x70 cm asymetryczna biały połys | 750 zł |
Modyfikacje Besco Praktika
Ceny na Besco Praktika |
---|---|---|---|---|
Besco Praktika 138x70 cm | od 769 zł | 2 oferty | ||
Besco Praktika 150x70 cm | od 694 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →