Wanna Besco Delfina 167x107 cm
Zdjęcia 2 |
Besco Delfina 166x107 |
|
Wanna ma siedzisko
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Delfina 167x107 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Delfina 166x107 cm asymetryczna biały połys | 1 420 zł |
BESCO WAD-166-NP Besco Delfina wanna narożna 166x107 cm asymetryczna prawa | 1 504 zł |
Wanna narożna Besco Delfina 166x107 prawa- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO | 1 550 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Delfina 166x107 cm asymetryczna biały poły | 1 420 zł |
PMD Besco Delfina Wanna narożna asymetryczna 166x107 cm prawa, biała WAD-1 | 1 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →