Wanna Besco Quadro 155x70 cm
Besco Quadro 155x70 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż i ramę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Quadro 155x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro 155x70 cm prostokątna biały połysk WA | 749 zł |
Wanna prostokątna 155 cm Quadro Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 859 zł |
Wanna prostokątna Besco Quadro 155 x 70- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 886 zł |
Besco Quadro 155x70cm Wanna prostokątna #WAQ-155-PK | Darmowa dostawa | 817 zł |
Besco Quadro 155x70cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 397 zł |
PMD Besco Quadro Wanna prostokątna 155x70 cm biała WAQ-155-PK - odbiór oso | 816 zł |
Modyfikacje Besco Quadro
Ceny na Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 165x75 cm | od 779 zł | 8 oferty | ||
Besco Quadro 170x75 cm | od 819 zł | 7 oferty | ||
Besco Quadro 175x79 cm | od 859 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 179.5x79 cm | od 939 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 190x90 cm | od 1 079 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →