Ванна Besco Quadro 165x75 см
Besco Quadro 165x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Quadro 165x75 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro 165x75 cm prostokątna biały połysk WA | 779 zł |
PMD Piramida Quadro 165x75 wanna prostokątna WAQ-165-PK !! ODBIÓR, DOSTAWA | 782 zł |
Besco Quadro 165x75cm Wanna prostokątna #WAQ-165-PK | Darmowa dostawa | 855 zł |
Модификації Besco Quadro
Ціни на Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 см | від 749 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Quadro 165x75 см | від 779 zł | 3 пропозиції | ||
Besco Quadro 170x75 см | від 819 zł | 7 пропозицій | ||
Besco Quadro 175x79 см | від 859 zł | 1 пропозиція | ||
Besco Quadro 179.5x79 см | від 939 zł | 4 пропозиції | ||
Besco Quadro 190x90 см | від 1 079 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо