Wanna Besco Avita 150x74.5 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Avita 150x75 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Avita 150x74.5 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Avita 150x75 cm asymetryczna biały połysk W | 899 zł |
BESCO WAV-150-NL Wanna akrylowa Avita asymetryczna lewa biała 150 x 75cm | 874 zł |
Besco Avita 150x75cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfon | 1 449 zł |
Besco Avita 150x75 WAV150NP | 746 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Avita 150x75 cm asymetryczna biały połysk | 899 zł |
Modyfikacje Besco Avita
Ceny na Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 cm | od 746 zł | 5 oferty | ||
Besco Avita 160x75 cm | od 979 zł | 3 oferty | ||
Besco Avita 169.5x74.5 cm | od 745 zł | 6 oferty | ||
Besco Avita 180x80 cm | od 1 024 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →