Wanna Besco Avita 160x75 cm
Zdjęcia 4 |
Besco Avita 160x75 WAV-160-NP |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Avita 160x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Avita 160x75 cm asymetryczna biały połysk W | 1 039 zł |
Besco Avita 160x75cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfon | 1 487 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Avita 160x75 cm asymetryczna biały połysk | 979 zł |
Besco Avita 160x75cm wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + syfon | 1 487 zł |
PMD Besco Avita Wanna narożna asymetryczna 160x75 cm prawa biała WAV-160-N | 850 zł |
Modyfikacje Besco Avita
Ceny na Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 cm | od 746 zł | 8 oferty | ||
Besco Avita 160x75 cm | od 850 zł | 5 oferty | ||
Besco Avita 169.5x74.5 cm | od 745 zł | 6 oferty | ||
Besco Avita 180x80 cm | od 1 024 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →