Wanna Roca Contesa 170x70 cm (A2358K0000)
Zdjęcia 5 |
Roca Contesa 170x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Contesa 170x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Contesa A235860000 wanna stal/akryl 170 x 70 cm biała | 1 669 zł |
Roca Wanna do zabudowy Roca Contesa 170x70 cm prostokątna stalowa biały A2 | 919 zł |
ROCA A2358K0000 Contesa 170x70 cm Wanna ze stali emaliowanej | 1 004 zł |
Roca Contesa wanna 170x70 cm A2358K0000 | Darmowa dostawa | 710 zł |
Roca Contesa Wanna prostokątna 170x70x40 cm stalowa biała A2358K0000 - odb | 709 zł |
Modyfikacje Roca Contesa
Ceny na Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 100x70 cm | od 573 zł | 8 oferty | ||
Roca Contesa 120x70 cm | od 637 zł | 5 oferty | ||
Roca Contesa 140x70 cm | od 647 zł | 5 oferty | ||
Roca Contesa 150x70 cm | od 667 zł | 5 oferty | ||
Roca Contesa 160x70 cm | od 687 zł | 3 oferty | ||
Roca Contesa 170x70 cm | od 709 zł | 5 oferty |
Polecamy