Wanna Roca Contesa 150x70 cm ( 236060000)
Zdjęcia 5 |
Roca Contesa 150x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Contesa 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Contesa 150x70 cm prostokątna stalowa biały A2 | 839 zł |
Wanna prostokątna Contesa 150 x 70 Roca | 679 zł |
ROCA A2360K0000 Contesa 150x70 cm Wanna ze stali emaliowanej | 667 zł |
Roca Contesa wanna 150x70 cm A2360K0000 | Darmowa dostawa | 670 zł |
Roca Contesa Wanna prostokątna 150x70x40 cm stalowa, biała A2360K0000 - od | 669 zł |
Modyfikacje Roca Contesa
Ceny na Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 100x70 cm | od 573 zł | 8 oferty | ||
Roca Contesa 120x70 cm | od 639 zł | 2 oferty | ||
Roca Contesa 140x70 cm | od 647 zł | 5 oferty | ||
Roca Contesa 150x70 cm | od 667 zł | 5 oferty | ||
Roca Contesa 160x70 cm | od 687 zł | 3 oferty | ||
Roca Contesa 170x70 cm | od 709 zł | 5 oferty |
Polecamy