Ванна Roca Contesa 160x70 см
Фото 5 |
Roca Contesa 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Contesa 160x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roca Wanna do zabudowy Roca Contesa 160x70 cm prostokątna stalowa biały A2 | 919 zł |
ROCA A2359K0000 Contesa 160x70 cm Wanna ze stali emaliowanej | 687 zł |
Roca Contesa Wanna prostokątna 160x70x40 cm stalowa, biała A2359K0000 - od | 689 zł |
Модификації Roca Contesa
Ціни на Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 100x70 см | від 573 zł | 8 пропозицій | ||
Roca Contesa 120x70 см | від 637 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Contesa 140x70 см | від 647 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Contesa 150x70 см | від 667 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Contesa 160x70 см | від 687 zł | 3 пропозиції | ||
Roca Contesa 170x70 см | від 709 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо