Wanna Besco Otylia 160x77 cm
Zdjęcia 7 |
Besco Otylia 160x77 WKO-160W 160x77 cm170x76 cm |
|
Wanna zakończona jest nogami (dostępne w czterech kolorach).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Otylia 160x77 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Otylia wanna owalna Retro 160x77 nogi BIAŁE | 3 649 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Otylia 160x77 cm owalna biały połysk nogi b | 3 580 zł |
BESCO WKO-160W+ZL OTYLIA wanna wolnostojąca nogi złote 160 x 77 | 4 139 zł |
Besco Otylia wanna owalna Retro 160x77 + nogi złote #WKO-160W+ZL | Darmowa | 4 139 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Otylia 160x77 cm owalna biały połysk nogi c | 4 269 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Besco Otylia
Ceny na Besco Otylia |
---|---|---|---|---|
Besco Otylia 160x77 cm | od 3 579 zł | 12 oferty | ||
Besco Otylia 170x76 cm | od 3 735 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →