Wanna Roca Easy 150x70 cm
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Roca Easy 150x70 |
|
Grubość arkusza akrylu: 4mm
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Easy 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Easy 150x70 cm prostokątna biały A248626000 | 1 319 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 150x70 A248626000 | 1 239 zł |
Wanna prostokątna Easy 150 x 70 Roca | 1 219 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 150x70 A248626000 | 1 239 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Easy
Ceny na Roca Easy |
---|---|---|---|---|
Roca Easy 135x135 cm | od 2 409 zł | 1 oferta | ||
Roca Easy 140x70 cm | od 1 149 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 150x70 cm | od 1 219 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 150x80 cm | od 1 357 zł | 5 oferty | ||
Roca Easy 160x70 cm | od 1 329 zł | 3 oferty | ||
Roca Easy 160x75 cm | od 1 407 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 160x90 cm | od 1 502 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 170x70 cm | od 1 399 zł | 7 oferty | ||
Roca Easy 170x75 cm | od 1 158 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →