Ванна Roca Easy 170x75 см
Відео 3Фото 3 |
Roca Easy 170x75 |
|
Товщина акрилового листа: 4 мм
Додатково комплектується бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Easy 170x75 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roca Wanna do zabudowy Roca Easy 170x75 cm prostokątna biały A248622000 | 1 519 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 170x75 A248622000 | 1 158 zł |
Wanna prostokątna Easy 170 x 75 Roca | 1 429 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 170x75 A248622000 | 1 158 zł |
Відеоогляди
Модификації Roca Easy
Ціни на Roca Easy |
---|---|---|---|---|
Roca Easy 135x135 см | від 2 409 zł | 1 пропозиція | ||
Roca Easy 140x70 см | від 1 149 zł | 4 пропозиції | ||
Roca Easy 150x70 см | від 1 219 zł | 7 пропозицій | ||
Roca Easy 150x80 см | від 1 357 zł | 8 пропозицій | ||
Roca Easy 160x70 см | від 1 429 zł | 1 пропозиція | ||
Roca Easy 160x75 см | від 1 509 zł | 1 пропозиція | ||
Roca Easy 160x90 см | від 1 567 zł | 5 пропозицій | ||
Roca Easy 170x70 см | від 1 399 zł | 7 пропозицій | ||
Roca Easy 170x75 см | від 1 158 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →