Wanna Roca Easy 170x75 cm
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Roca Easy 170x75 |
|
Grubość arkusza akrylu: 4mm
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Easy 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Easy 170x75 cm prostokątna biały A248622000 | 1 519 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 170x75 A248622000 | 1 158 zł |
Wanna prostokątna Easy 170 x 75 Roca | 1 429 zł |
Wanna prostokątna Roca Easy 170x75 A248622000 | 1 158 zł |
Roca Easy wanna prostokątna 170x75cm A248622000 | Darmowa dostawa | 1 430 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Easy
Ceny na Roca Easy |
---|---|---|---|---|
Roca Easy 135x135 cm | od 2 409 zł | 1 oferta | ||
Roca Easy 140x70 cm | od 1 149 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 150x70 cm | od 1 219 zł | 7 oferty | ||
Roca Easy 150x80 cm | od 1 357 zł | 8 oferty | ||
Roca Easy 160x70 cm | od 1 429 zł | 1 oferta | ||
Roca Easy 160x75 cm | od 1 407 zł | 4 oferty | ||
Roca Easy 160x90 cm | od 1 567 zł | 8 oferty | ||
Roca Easy 170x70 cm | od 1 399 zł | 7 oferty | ||
Roca Easy 170x75 cm | od 1 158 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →