Wanna Besco Integra 150x75 cm
Besco Integra 150x75 150x75 cm170x75 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Integra 150x75 cm
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Integra 150x75 cm asymetryczna biały połysk | 1 049 zł |
BESCO WAI-150-PL2 WANNA INTEGRA 150 P + parawan 2-skrzydłowy BESCO WAI-150 | 1 759 zł |
Besco Integra 150x75cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfo | 1 685 zł |
Besco Wanna narożna lewa Besco Integra 150x75 cm asymetryczna biały połysk | 1 959 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Integra 150x75 cm asymetryczna biały połys | 2 055 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Besco Integra
Ceny na Besco Integra |
---|---|---|---|---|
Besco Integra 150x75 cm | od 954 zł | 17 oferty | ||
Besco Integra 170x75 cm | od 985 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →