Wanna Besco Avita 169.5x74.5 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Avita 170x75 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Avita 169.5x74.5 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Avita 170x75 cm asymetryczna biały połysk W | 939 zł |
BESCO WAV-170-NL Besco Avita wanna narożna 170x75 cm asymetryczna lewa bia | 959 zł |
Besco Avita 170x75cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfon | 1 530 zł |
Besco Avita 170x75 WAV170NP | 745 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Avita 170x75 cm asymetryczna biały połysk | 1 049 zł |
Besco Avita 170x75 wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + syfon C | 1 530 zł |
Modyfikacje Besco Avita
Ceny na Besco Avita |
---|---|---|---|---|
Besco Avita 150x74.5 cm | od 746 zł | 5 oferty | ||
Besco Avita 160x75 cm | od 979 zł | 3 oferty | ||
Besco Avita 169.5x74.5 cm | od 745 zł | 6 oferty | ||
Besco Avita 180x80 cm | od 1 024 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →