Wanna Besco Quadro 175x79 cm
Besco Quadro 175x80 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż i ramę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Quadro 175x79 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro 175x80 cm prostokątna biały połysk WA | 859 zł |
PMD Piramida Quadro 175x80 wanna prostokątna WAQ-175-PK !! ODBIÓR, DOSTAWA | 876 zł |
Wanna prostokątna 175 cm Quadro Besco | 999 zł |
Wanna prostokątna Besco Quadro 175 x 80- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 1 030 zł |
Besco Quadro 175x80cm Wanna prostokątna #WAQ-175-PK | Darmowa dostawa | 950 zł |
Besco Quadro 175x80cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 530 zł |
Modyfikacje Besco Quadro
Ceny na Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 165x75 cm | od 779 zł | 8 oferty | ||
Besco Quadro 170x75 cm | od 819 zł | 7 oferty | ||
Besco Quadro 175x79 cm | od 859 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 179.5x79 cm | od 939 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 190x90 cm | od 1 079 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →