Wanna Besco Quadro 190x90 cm
Zdjęcia 5 |
Besco Quadro 190x90 WAQ-190-PK |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż i ramę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Quadro 190x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro 190x90 cm prostokątna biały połysk WA | 1 079 zł |
Wanna prostokątna 190 cm Quadro Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 1 244 zł |
PMD Besco Quadro Wanna prostokątna 190x90 cm biała WAQ-190-PK - odbiór oso | 1 142 zł |
Modyfikacje Besco Quadro
Ceny na Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 165x75 cm | od 779 zł | 8 oferty | ||
Besco Quadro 170x75 cm | od 819 zł | 7 oferty | ||
Besco Quadro 175x79 cm | od 859 zł | 1 oferta | ||
Besco Quadro 179.5x79 cm | od 939 zł | 4 oferty | ||
Besco Quadro 190x90 cm | od 1 079 zł | 3 oferty |
Polecamy