Wanna Besco Quadro 175x79 cm
859 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro 175x80 cm prostokątna biały połysk WAKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Quadro 175x80 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o hydromasaż i ramę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Quadro
Ceny na Besco Quadro |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro 155x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro 165x75 cm | od 779 zł | 8 oferty | ||
Besco Quadro 170x75 cm | od 819 zł | 7 oferty | ||
Besco Quadro 175x79 cm | od 859 zł | 1 oferta | ||
Besco Quadro 179.5x79 cm | od 939 zł | 4 oferty | ||
Besco Quadro 190x90 cm | od 1 079 zł | 3 oferty |
Polecamy