Wanna Besco Quadro Slim 190x90 cm
Besco Quadro Slim 190x90 WAQ-190-SL |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (w wersji standardowej 35 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Quadro Slim 190x90 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Quadro Slim 190x90 cm prostokątna biały poły | 1 699 zł |
Wanna prostokątna do zabudowy Quadro Slim Besco 190 cm ✖️AUTORYZOWANY DYST | 1 704 zł |
PMD Besco Quadro Slim Wanna prostokątna 190x90 cm biała WAQ-190-SL - odbió | 1 478 zł |
Modyfikacje Besco Quadro Slim
Ceny na Besco Quadro Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro Slim 155x70 cm | od 1 219 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro Slim 165x75 cm | od 1 098 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro Slim 170x75 cm | od 1 244 zł | 6 oferty | ||
Besco Quadro Slim 175x79 cm | od 1 449 zł | 1 oferta | ||
Besco Quadro Slim 179.5x79 cm | od 1 489 zł | 1 oferta | ||
Besco Quadro Slim 190x90 cm | od 1 699 zł | 3 oferty |
Polecamy