Wanna Besco Intrica Slim 150x75 cm
1 119 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Intrica Slim 150x75 cm prostokątna biały połKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Intrica Slim 150x75 WAIN-150-SL |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (w wersji standardowej 35 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Intrica Slim
Ceny na Besco Intrica Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Intrica Slim 150x75 cm | od 1 119 zł | 1 oferta | ||
Besco Intrica Slim 160x75 cm | od 1 072 zł | 3 oferty | ||
Besco Intrica Slim 170x75 cm | od 1 080 zł | 3 oferty |
Polecamy