Wanna Besco Rima 169.5x109.5 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Rima 170x110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Rima 169.5x109.5 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Rima 170x110 cm asymetryczna biały połysk W | 1 459 zł |
BESCO WAR-170-NP Besco Rima wanna narożna 170x110 cm asymetryczna prawa bi | 1 554 zł |
Besco Rima 170x110cm Wanna asymetryczna lewa #WAR-170-NL | Darmowa dostawa | 1 477 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Rima 170x110 cm asymetryczna biały połysk | 1 465 zł |
Besco Rima 170x110cm wanna asymetryczna lewa + obudowa CZARNY mat + syfon | 2 090 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Besco Rima
Ceny na Besco Rima |
---|---|---|---|---|
Besco Rima 129.5x85 cm | od 479 zł | 14 oferty | ||
Besco Rima 139.5x95.5 cm | od 912 zł | 8 oferty | ||
Besco Rima 150x95.5 cm | od 1 021 zł | 9 oferty | ||
Besco Rima 159.5x100 cm | od 1 153 zł | 9 oferty | ||
Besco Rima 169.5x109.5 cm | od 1 347 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →