Wanna Cersanit Korat 150x70 cm (S301-120)
Zdjęcia 6 |
Cersanit Korat 150x70 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić o syfon i nóżki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Korat 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Korat 150x70 cm prostokątna biały S301 | 839 zł |
Wanna Prostokątna 150X70 Cersanit Korat S301-120 | 839 zł |
CERSANIT S301-120 CERSANIT S301-120 WANNA PROSTOKąTNA KORAT 150X70 CW | 866 zł |
Cersanit Korat Wanna prostokątna 150x70x43 cm, biała S301-120 - odbiór oso | 865 zł |
Modyfikacje Cersanit Korat
Ceny na Cersanit Korat |
---|---|---|---|---|
Cersanit Korat 150x70 cm | od 839 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Korat 160x70 cm | od 879 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Korat 170x70 cm | od 889 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Korat 170x75 cm wzmocnienie | od 919 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Korat 180x80 cm wzmocnienie | od 929 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →