Wanna Cersanit Octavia 170x70 cm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Octavia 170x70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Octavia 170x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Octavia 170x70 cm prostokątna biały S3 | 599 zł |
Wanna prostokątna Cersanit Octavia 170x70 cm AZBR1002770032 | 657 zł |
Wanna Prostokątna 170X70 Cersanit Octavia S301-253 | 769 zł |
CERSANIT S301-253 WANNA PROSTOKąTNA OCTAVIA 170X70 CW ABS | 614 zł |
Wanna prostokątna Cersanit Octavia 170x70 cm AZBR1002770032 | 657 zł |
Modyfikacje Cersanit Octavia
Ceny na Cersanit Octavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Octavia 140x70 cm | od 569 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 150x70 cm | od 579 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 160x70 cm | od 589 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Octavia 170x70 cm | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →