Wanna Cersanit Balinea 170x70 cm (UAZBR1000791296)
699 zł Kup! Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Balinea 170x70 cm prostokątna biały poKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Cersanit Balinea 170x70 |
|
Wanna może być sprzedawana bez nóżek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Balinea
Ceny na Cersanit Balinea |
---|---|---|---|---|
Cersanit Balinea 140x70 cm | od 527 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Balinea 150x70 cm | od 679 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Balinea 160x70 cm | od 649 zł | 1 oferta | ||
Cersanit Balinea 170x70 cm | od 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →