Umywalka Cersanit Crea 100 K114-018 1010 mm
Zdjęcia 6 |
Cersanit Crea 100 K114-018 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 100 K114-018 1010 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Crea 101x46 cm prostokątna biały połysk | 999 zł |
Umywalka Meblowa 100 Cersanit Crea K114-018 | 999 zł |
CERSANIT K114-018 CERSANIT K114-018 UMYWALKA MEBLOWA CREA 100 | 876 zł |
Cersanit Crea Umywalka meblowa 101x46 cm z otworem na baterię i przelewem, | 853 zł |
Modyfikacje Cersanit Crea 100 K114-018
Ceny na Cersanit Crea 100 K114-018 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 K114-005 505 mm | od 362 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Crea 60 K114-006 600 mm | od 444 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Crea 80 K114-017 805 mm | od 612 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Crea 100 K114-018 1010 mm | od 853 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →