Wanna Roca Savai Slim Rim 170x75 cm
Zdjęcia 5 |
Roca Savai Slim Rim 170x75 A248589000 |
|
Wanna o cienkim boku o wysokości 20 mm.
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Savai Slim Rim 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Savai 170x75 cm prostokątna biały A248589000 | 1 479 zł |
Wanna prostokątna Savai 170 Roca | 1 579 zł |
ROCA A248589000 SAVAI 170x75 SLIM WANNA NOGI | 1 417 zł |
Roca Savai Slim Rim wanna prostokątna 170x75cm A248589000 | Darmowa dostaw | 1 420 zł |
Roca Savai Slim Wanna prostokątna 170x75 cm biała A248589000 - odbiór osob | 1 419 zł |
Modyfikacje Roca Savai Slim Rim
Ceny na Roca Savai Slim Rim |
---|---|---|---|---|
Roca Savai Slim Rim 150x75 cm | od 1 429 zł | 1 oferta | ||
Roca Savai Slim Rim 160x75 cm | od 1 258 zł | 6 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 170x75 cm | od 1 417 zł | 5 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 170x80 cm odpływ / przelew na środku | od 1 779 zł | 2 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 180x80 cm odpływ / przelew na środku | od 1 939 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →