Ванна Besco Vitae 169.5x75 см
Besco Vitae 170x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем і каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Vitae 169.5x75 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Vitae 170x75 cm prostokątna biały połysk WAV | 949 zł |
Wanna prostokątna Besco Vitae 170 x 75 cm- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO | 989 zł |
Besco Vitae 170x75cm wanna prostokątna + obudowa + syfon #WAV-170-PK/#OAA- | 1 445 zł |
Besco Vitae 170x75cm wanna prostokątna #WAV-170-PK | Darmowa dostawa | 960 zł |
Besco Vitae 170x75cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARNY | 1 570 zł |
PMD Besco Vitae Wanna prostokątna 170x75 cm akrylowa biała WAV-170-PK - od | 960 zł |
Модификації Besco Vitae
Ціни на Besco Vitae |
---|---|---|---|---|
Besco Vitae 150x74.5 см | від 859 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 160x75 см | від 899 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 169.5x75 см | від 949 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Vitae 180x79 см | від 1 109 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →