Bateria wodociągowa Deante Agawa BQG 010M
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Deante Agawa BQG 010M Agawabez słuchawki prysznicowej |
|
Tworzy hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Agawa BQG 010M
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE AGAWA BQG-010M chromowany mikser do kąpieli BQG010M | 380 zł |
DEANTE Bateria wannowa ścienna Deante Agawa chrom połysk BQG010M | 424 zł |
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Agawa BQG 010M | 380 zł |
Deante Agawa bez kompletu natryskowego bateria wannowa | 449 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →