Змішувач Deante Agawa BQG 010M
Відео 1Фото 3 |
Deante Agawa BQG 010M Agawaбез ручного душу |
|
Створює шум трохи більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Agawa BQG 010M
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE AGAWA BQG-010M chromowany mikser do kąpieli BQG010M | 380 zł |
DEANTE Bateria wannowa ścienna Deante Agawa chrom połysk BQG010M | 424 zł |
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Agawa BQG 010M | 380 zł |
Deante Agawa bez kompletu natryskowego bateria wannowa | 449 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →