Bateria wodociągowa Laveo Pola BAP 010D
Zdjęcia 6 |
Laveo Pola BAP 010D Polabez słuchawki prysznicowej |
|
Tworzy hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Pola BAP 010D
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laveo Bateria wannowa ścienna Laveo Pola chrom połysk BAP010D | 390 zł |
Bateria wannowa Laveo BAPG10D BAT. POLA WANNOWA ŚCIENNA BEZ NATRYSKU ZŁOTA | 490 zł |
Bateria Wannowa Ścienna Złota Laveo Pola Bap G10D | 409 zł |
Pola - bateria wannowa ścienna bez zestawu natryskowego | 463 zł |
LAVEO BAP G10D Bateria wannowa ścienna bez zestawu natryskowego Jednouchwy | 429 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →