Bateria wodociągowa Cersanit Mille S951-006
Zdjęcia 4 |
Cersanit Mille S951-006 Millebez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Mille S951-006
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit MILLE łazienkowa dźwignia ścienna z przełącznikiem chrom/czarny m | 762 zł |
Cersanit Bateria Wannowa Cersanit Mille | 659 zł |
Bateria wannowa Cersanit Mille ścienne chrom (S951-009) | 494 zł |
Bateria Wannowa Cersanit Mille | 349 zł |
CERSANIT S951-006 BATERIA WAN-NATR śCIENNA MILLE 1 UCHW CHROM | 322 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →