Bateria wodociągowa Besco Modern / Varium BU-MVS-CH
Zdjęcia 3 |
Besco Modern / Varium BU-MVS-CH |
|
Wbudowany aerator Neoperl.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern / Varium BU-MVS-CH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Bateria umywalkowa podtynkowa Besco Modern/Varium chrom połysk BU-MV | 975 zł |
BESCO BU-MVS-CZ MODERN / VARIUM bateria umywalkowa podtynkowa czarny matt | 1 134 zł |
PMD Besco Modern/Varium Bateria umywalkowa podtynkowa chrom BU-MVS-CH - od | 993 zł |
Besco Bateria umywalkowa podtynkowa Besco Modern/Varium czarny mat BU-MVS- | 1 179 zł |
BESCO BU-MVS-CH MODERN / VARIUM bateria umywalkowa podtynkowa chrom | 994 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →