Kabina prysznicowa Besco Modern 121x91
Zdjęcia 8 |
Besco Modern 120x90 MA-120-90-C 101x81121x91 |
|
Podwójne rolki. Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowy Besco ProClean z przezroczystym szkłem.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern 121x91
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BESCO MA-120-90-M BESCO MODERN 120 Kabina prysznicowa asymetryczna mrożona | 1 859 zł |
Besco Modern kabina asymetryczna 120x90x185cm mrożone MA-120-90-M | Darmow | 1 860 zł |
BESCO MA-120-90-C BESCO MODERN 120 Kabina prysznicowa asymetryczna przejrz | 1 859 zł |
PMD Besco Modern Kabina półokrągła 120x90x185 cm profile chrom połysk szkł | 1 850 zł |
PMD Besco Modern Kabina prysznicowa półokrągła 120x90x185 cm drzwi przesuw | 1 799 zł |
Modyfikacje Besco Modern
Ceny na Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 101x81 | od 1 519 zł | 12 oferty | ||
Besco Modern 121x91 | od 1 799 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →