Kabina prysznicowa REA Punto 100x80 lewa / prawa
Zdjęcia 12 |
REA Punto 100x80 REA-K1889 |
|
Uchwyty z tworzywa ABS, profil aluminiowy.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Punto 100x80 lewa / prawa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Rea Punto 80x100 cm chrom 51964 | 899 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Punto Czarna 80x100 | 899 zł |
Kabina prysznicowa Punto Czarna 80x100 Rea | 899 zł |
Kabina Prysznicowa Chrom Rozsuwana 80x100 Punto | 969 zł |
REA-K4806 Kabina bez brodzika 800x1000x1900 szkło transparent Punto Black | 899 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje REA Punto
Ceny na REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 kątowa | od 769 zł | 10 oferty | ||
REA Punto 90x90 kątowa | od 856 zł | 12 oferty | ||
REA Punto 100x80 lewa / prawa | od 799 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →