Kabina prysznicowa REA Fargo Gold 90x90
Zdjęcia 6 |
REA Fargo Gold 90x90 REA-K4903 90x90100x80 |
|
Uchwyty z tworzywa ABS, profil aluminiowy.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Fargo Gold 90x90
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Rea Fargo 90x90 U cm gold 50618 | 2 499 zł |
Kabina Prysznicowa Narożna Fargo 90x90 Gold Złota | 2 499 zł |
Kabina Prysznicowa Uchylna Złota Fargo 90x90 Rea | 2 499 zł |
REA-K4903 Fargo Gold Kabina bez brodzika 900x900x1900, kolor: transparent, | 2 499 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Fargo 90x90 Gold | 2 499 zł |
Kabina kwadratowa złote okucia 90x90 Rea Fargo RABAT10WSKLEPIE | 2 499 zł |
Modyfikacje REA Fargo Gold
Ceny na REA Fargo Gold |
---|---|---|---|---|
REA Fargo Gold 90x90 | od 2 499 zł | 6 oferty | ||
REA Fargo Gold 100x80 | od 2 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →